Technik Utrzymania Ruchu m/k, ŁÓDŹ

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z wymogami techniczno-organizacyjnymi,

  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej,

  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych,

  • Podnoszenie jakości wykonywanych prac konserwacyjnych i naprawczych,

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyk, elektromechanik lub elektronik),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze automatyki, napędów elektrycznych, hydrauliki, pneumatyki,

  • Praktyczna wiedza w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń sterowanych numerycznie,

  • Posiadanie uprawnień SEP,

  • Umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi, automatycznymi, pneumatycznymi, hydraulicznymi,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Mile widziana znajomość technicznego języka angielskiego lub niemieckiego w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji,

  • Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń w co najmniej jednej z grup: I, II lub III.

Oferujemy:

  • Pracę w Skierniewicach,

  • Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowo: premia miesięczna, dodatek za pracę w nocy oraz miesięczne nagrody frekwencyjne,

  • W pierwszym roku zatrudnienia praca na 1 zmiana, po zdobyciu doświadczenia możliwość pracy na 3 zmiany,

  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji,

  • Pakiet socjalny - opieka medyczna, dofinansowanie kursów językowych, dofinansowanie dodatkowego kształcenia, dofinansowanie do wczasów, program emerytalny, świadczenia świąteczne,

  • Możliwość udziału w różnych programach i projektach.

Data publikacji: 2024-04-19