Telefoniczny Doradca Klienta w CCIG Group Sp. z o.o., CZĘSTOCHOWA

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group. Obecnie do Naszego biura w Częstochowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Telefoniczny Doradca Klienta

Twoje zadania:

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • Udzielanie klientom informacji na temat oferowanych produktów,

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem,

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Raportowanie bieżących wyników prac.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem,

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Komunikatywność i efektywna organizacja swojej pracy

  • Dyspozycyjność na poziomie 25 godz. w tygodniu.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja sprzedażowa,

  • Elastyczne godziny pracy: pracujemy w trybie zmianowym,który dostosujesz do Swoich potrzeb,

  • Pakiet wdrożeniowy, który przygotuje w pełni do pracy, nie wymagamy doświadczenia,

  • Po pozytywnym ukończeniu wdrożenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności,

  • Po odbytym stacjonarnie okresie wdrożenia ( już po min 50 godz.za zgodą przełożonego), możliwość pracy zdalnej,

  • Możliwości dalszego rozwoju,

  • Dostęp do karty ze zniżkami na popularne produkty i usługi w mieście,

  • Udział w konkursach sprzedażowych i motywacyjnych z nagrodami pieniężnymi lub rzeczowymi.

Data publikacji: 2024-03-23