Telefoniczny Doradca Klienta w CCIG Group Sp. z o.o., GDYNIA

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Od 22 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie.

Obecnie, dla jednego z naszych największych Klientów z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta zgodnie z standardami,

  • analiza potrzeb Klienta i przedstawienie dopasowanej oferty,

  • dosprzedaż ofert, usług naszego Kontrahenta,

  • odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji.

Nasze oczekiwania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, postawa prokliencka,

  • uśmiech i pozytywna energia,

  • chęć do rozwoju i zdobywania nowej wiedzy,

  • możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz,

  • dyspozycyjność min. 25h tygodniowo.

To oferujemy:

  • stabilną i długofalową współpracę,

  • elastyczny grafik, tak aby z łatwością połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,

  • dwie wypłaty w miesiącu - podstawa 27,70 brutto + premie,

  • jasne ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenia,

  • liczne konkursy z nagrodami rzeczowymi i finansowymi,

  • świetną lokalizację - nasz oddział znajduje się w centrum Gdyni,

  • możliwość przejścia na pracę zdalną po min. miesiącu pracy w biurze.

Dołącz do nas!

Data publikacji: 2024-03-23