126. Kelner Pracownik wielozadaniowy z j. francuskim K/M, FRANCJA

Francuska restauracja w uprzywilejowanej scenerii przyrody z widokiem na jezioro w okolicach Paryża poszukuje do swojego zespołu kelnera - pracownika wielozadaniowego (K/M).

Ilość wakatów: 1

Lokalizacja: Francja, okolice Paryża

Praca na dłuższy okres czasu z możliwymi zjazdami

Obowiązki:

- Przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej (przygotowanie (polerowanie) sztućców, szkła oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, zmiana nakryć i obrusów, sprzątanie ze stołów)

- Obsługa gości zgodnie ze standardami i procedurami restauracji (witanie gości, zbieranie zamówień, udzielanie informacji dotyczących potraw, doradzanie w wyborze wina, serwowanie potraw i napojów

- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

- Motywacja do pracy

- Znajomość j. francuskiego od poziomu B1

- Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Warunki pracy:

- Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)

- Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej

- Wynagrodzenie 1 700 euro netto miesięcznie

- Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo

- Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

- Bezpłatne zakwaterowanie

- Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji (refundacja do wysokości biletu autobusowego po przepracowanym pełnym miesiącu)

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku!

www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom

Więcej informacji pod nr tel.: +48 882 136 687

Prosimy o załączenie klauzuli:

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.

Ul. Zielona 11

28-100 Busko — Zdrój

kom: 882 136 687

[email protected]

www.sidrom.net

Data publikacji: 2024-03-04