158. Monter płyt kartonowo-gipsowych, GAP

MONTER PŁYT G-K

Miejsce pracy: Strasburg, Annecy - Francja

Dla naszego klienta we Francji, w okolicach Gap, poszukujemy 8 pracowników na stanowisko monter płyt kartonowo-gipsowych. Praca od zaraz na dłuższy okres czasu. Rekrutacja trwa cały rok.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Monter płyt kartonowo - gipsowych minimum 2 lata,
  • umiejętność montażu konstrukcji GK, szpachlowania, malowania – roboty wykończeniowe,
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem,
  • mile widziana znajomość j. francuskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż płyt kartonowo – gipsowych,

  • prace wykończeniowe,

  • czytanie rysunków technicznych.

OFERUJEMY:

  • polską umowę o pracę,
  • 1700 euro netto miesięcznie (na rękę), przy 39h/tygodniowo,
  • dodatkowo płatne nadgodziny,
  • zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego),
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na FB www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom

Więcej informacji pod nr tel.: +48 882 136 687

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
www.sidrom.net
[email protected]
+48 882 136 687
Data publikacji: 2024-04-27