340. Murarz Francja Strasburg, STRASBURG

MURARZ

Miejsce pracy: Strasburg, Francja

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Murarz (minimum 3 lata),
  • Umiejętność wykonywania prac budowlanych - prace murarskie i zbrojeniowe, montaż i demontaż szalunków, betonowanie,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem.

      ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

      • Murowanie,
      • Zbrojenia,
      • Tynkowanie,
      • Czytanie planów budowlanych.

          OFERUJEMY:

          • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską Umowę o pracę,
          • 1800 euro netto miesięcznie (na rękę), przy 39h/tygodniowo,
          • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych,
          • Zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego),
          • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

          Praca od zaraz, możliwość współpracy długoterminowej.

          Szczegóły oferty: www.sidrom.net/praca,oferta-pracy,116,340-murarz-francja

          Zapraszamy do polubienia naszej oficjalnej strony na FB www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom

          Więcej informacji pod nr tel.: +48 882 136 687

          Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
          www.sidrom.net
          [email protected]
          +48 882 136 687
          Data publikacji: 2024-04-27