Account Manager, ŁÓDŹ

Nasze wymagania

Zależy nam na Twoim doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą dla nas, to powinieneś być człowiekiem empatycznym, który lubi kontakt z drugim człowiekiem. Zależy nam na osobach uśmiechniętych, zaangażowanych, chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę. Oczekujemy również abyś:

  • posiadał minimum 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów dla Klientów korporacyjnych,

  • znał angielski na swobodnym, komunikatywnym poziomie,

  • miał wiedzę związaną z branżą nowych technologii i gamingu,

  • był otwarty na nowe wyzwania zawodowe oraz miał elastyczny czas – Klient może oczekiwać pomocy w niespodziewanym momencie!

Twój zakres obowiązków

Z pewnością będziesz pracował z największymi markami z branży technologicznej w Polsce i Europie. Poznasz wielu niesamowitych ludzi przy projektach, których zasięg obejmie ogromne rzesze ludzi! Chcemy, abyś swoją pracę traktował jak pasję i misję w jednym! My zapewnimy Ci najlepsze warunki pracy!

To oferujemy

Czego możesz od nas oczekiwać?

Nasza agencja to grupa młodych i ambitnych osób, które już osiągnęły zawodowy sukces i nie mają zamiaru się zatrzymać! Od wielu lat współpracujemy z dużymi Klientami korporacyjnymi, wypracowując partnerskie relacje. Takie są też kontakty między pracownikami w naszej firmie. Stawiamy na bardzo dobrą atmosferę, wzajemną pomoc i wspólny rozwój.

Możesz być pewny, że:

  • Będziesz pracował w młodym, ambitnym i rozwijającym się zespole, który nie przychodzi do pracy z oczekiwaniem na jej koniec.

  • Otrzymasz stabilne zatrudnienie, oparte na pewnej umowie o pracę, atrakcyjnych warunkach i profitach.

  • Dostaniesz pełne, niezbędne wsparcie technologiczne, które jest konieczne do wykonywania zadań związanych z Twoją pracą.

Gwarantujemy, że współpraca z nami to niesamowita przygoda, której możesz być ważną częścią. Nasi Klienci też czekają na Twoją kandydaturę! Nie zwlekaj i zaprezentuj nam wiedzę, umiejętności i doświadczenie, którego oczekujemy! Do zobaczenia w pracy!

,[Prowadzenie projektów dla Klientów korporacyjnych – dla Klienta to Ty będziesz alfą i omegą. Ważne jest, abyś umiał podpowiedzieć mu najlepsze rozwiązanie, które będzie korzystne dla wszystkich!, Obsługa i stały kontakt z Klientami – chcemy, aby Klient wiedział, że zawsze może do Ciebie zadzwonić i poprosić o pomoc lub wyjaśnienia palących kwestii., Budowanie długoterminowych relacji opartych na dobrej atmosferze –współpraca z dużymi graczami nie wyklucza empatii i uśmiechu podczas realizacji wspólnych projektów., Tworzenie planów rozwoju współpracy – pomoc przy przygotowywaniu planów sprzedażowych, handlowych czy promocyjnych.] Requirements: sprzedaż B2B, gaming
Data publikacji: 2024-04-21