Administrator IT, CENTRUM OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki obejmują:

  • instalację, konfigurację oraz administrowanie systemami Windows i Unix/Linux,
  • zarządzanie środowiskami wirtualnymi,
  • zapewnianie sprawności infrastruktury serwerowej,
  • diagnostykę i eliminację problemów,
  • utrzymywanie bezpieczeństwa systemów oraz ich regularne aktualizowanie.
Wymagania:
  • dobra znajomość systemów Windows Server oraz Unix/Linux,
  • znajomość środowisk wirtualizacyjnych,
  • wiedza z zakresu sieci komputerowych,
  • język angielski - czytanie dokumentacji technicznej (B1).

Kogo poszukujemy?

Szukamy pasjonata IT, który świetnie czuje się zarówno w środowiskach Windows, jak i Unix/Linux. Twoja misja to instalowanie, konfigurowanie i administrowanie systemami, zarządzanie wirtualnymi środowiskami, zapewnianie bezawaryjnego funkcjonowania infrastruktury serwerowej oraz szybka diagnoza i rozwiązywanie problemów. Niezbędna jest też troska o bezpieczeństwo systemów i regularne aktualizacje.

Praca stacjonarna w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego/Kalisza.

Czego wymagamy?

rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Linux
Mile widziane:
  • Windows Server
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 6000-15000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata

Kim jesteśmy?
Firma Arche Consulting jest tworzona przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.
Data publikacji: 2024-04-21