Agent ubezpieczeniowy PZU SA z portfelem klientów, SZAMOTUŁY

Jaki będzie Twój zakres obowiązków

  • Obsługa otrzymanego portfela klientów zgodnie ze standardami PZU

  • Poszerzanie bazy klientów, aby rozwijać własny biznes

  • Sprzedaż ubezpieczeń: majątkowych, zdrowotnych, indywidualnych oraz grupowych

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Prezentacja dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań na spotkaniach handlowych

Jakie są nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klienta i sprzedaży w branży finansowo-ubezpieczeniowej (warunek konieczny)

  • Minimum wykształcenie średnie

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Samodzielność i przedsiębiorczość

  • Wysoka etyka pracy

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie prowizyjne na podstawie obsługi powierzonego portfela klientów

  • Atrakcyjne prowizje za nową sprzedaż

  • "Wsparcie na start" - dodatek finansowy przez 24 miesiące za osiągnięcie jasno określonych poziomów sprzedaży

  • Dodatkowe wynagrodzenie przez 12 miesięcy za realizację działań, które poszerzają własne kompetencje i doświadczenie

  • Przygotowanie do pracy przez cykl szkoleń centralnych i terenowych

  • Wsparcie doświadczonego menadżera w rozwijaniu otrzymanego portfela klientów

  • Liczne benefity, programy motywacyjne oraz konkursy sprzedażowe

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu

Data publikacji: 2024-04-21