Analityk Biznesowo-Systemowy, WARSZAWA

Oferujemy:
* Pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
* Świetną atmosferę i zgrany, kilkunastoosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów
* Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
* Możliwość pracy hybrydowej
* Elastyczne godziny pracy
* Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy
Obowiązki:
* Analiza i dokumentacja wymagań biznesowych i technicznych klientów
* Projektowanie rozwiązań informatycznych zgodnie z potrzebami klientów
* Współpraca z zespołem programistów przy implementacji rozwiązań
* Testowanie i weryfikacja funkcjonalności systemów
* Wspieranie klientów w zakresie optymalizacji procesów rekrutacyjnych i wykorzystania systemów
* Tworzenie dokumentacji specyfikacji funkcjonalnej i technicznej
* Zarządzanie procesem wdrażania, w tym planowanie, monitorowanie postępów i rozwiązywanie problemów
* Zapewnianie szkoleń i wsparcia dla użytkowników końcowych
* Monitorowanie efektywności systemów oraz proponowanie usprawnień i optymalizacji
Data publikacji: 2024-04-26