Asystent Asystentka Działu Rekrutacji, WARSZAWA

Agencja Pracy Benett People poszukuje osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki działu rekrutacji do przyuczenia. Jeśli jesteś energiczną osobą, która chce rozwijać się w obszarze rekrutacji i zyskać cenne doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu rekrutacji w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Nadzór nad harmonogramami spotkań i rozmów kwalifikacyjnych

  • Kontrola dokumentacji związanej z procesami rekrutacyjnymi oraz zatrudnieniem pracowników

  • Współpraca z kandydatami poprzez udzielanie informacji oraz zapewnienie pozytywnego doświadczenia związanego z rekrutacją

  • Publikacja oraz redagowanie ofert pracy

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Zdolność organizacyjna i samodzielność w działaniu

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziani studenci zaoczni , kierunek: socjologia, psychologia, ZZL

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Możliwość długofalowej współpracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Prace w stałych godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (w przypadku studentów rozpoczynających zjazdy już w piątek jesteśmy elastyczni).

Data publikacji: 2024-04-21