Asystent ds. Kontroli Jakości CFM, MORLINY

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Yano.

Główne zadania:

  • Kontrola jakości żywności i przestrzegania zasad higieny w procesie produkcyjnym;

  • Nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością;

  • Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych;

  • Tworzenie dokumentacji jakościowej (raporty jakościowe, zapisy z przeprowadzonej kontroli);

  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych;

  • Ocena jakościowa przyjmowanego surowca i materiałów dodatkowych;

  • Przygotowywanie panelu do oceny wyrobów gotowych;

Wymagania:

  • Samodzielność, zdolności analitycznego myślenia;

  • Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;

  • Umiejętność współpracy z ludźmi i podejmowania decyzji;

  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point);

  • Znajomość GMP, GHP, HACCP - mile widziane;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia żywności, Towaroznawstwo, Bioinżynieria produkcji żywności lub pokrewne) lub średnie (technik żywienia lub pokrewne);

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Wynagrodzenie 4 400 zł brutto wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem;

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • Zdobycie doświadczenia w dużym zakładzie produkcyjnym;

  • Premie: absencyjna 300,00 zł brutto miesięcznie + 600,00 zł brutto za polecenie pracownika;

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka; paczki i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt; świadczenie urlopowe, tzw. "wczasy pod gruszą": 800-950 zł; zniżki na basen, turnieje sportowe, mecze; zniżki na imprezy kulturalne: kino, teatr, koncerty; wycieczki; koło wędkarskie; zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej);

  • Program opieki medycznej Lux Med;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Praca II-zmianowa

Data publikacji: 2024-04-25