Asystent ds. Zarządzania Produkcją, KORYTA

ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki. To największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce. Animex posiada zakłady produkcyjne w Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Szczecinie, Suwałkach, Opolu, Iławie, Dębicy i Kutnie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Główne zadania:

  • Zarządzanie systemem sterującym produkcją,

  • wiedza nt. wydajności maszyn i urządzeń,

  • rozpisywanie planu produkcyjnego na następny dzień produkcyjny,

  • prowadzenie plików produkcyjnych.

Wymagania:

  • Rzetelność,

  • dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system motywacyjny,

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy.

Data publikacji: 2024-04-21