Asystent Głównego Technologa, ELŻBIETÓW

Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Katarze, Indonezji, czy Ukrainie. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszania naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów.

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie technologiczne dla Operacji na liniach produkcyjnych związanych z produktem i opakowaniem.

  • Udoskonalanie istniejących obiektów i optymalizacja procesów.

  • Współpraca z dostawcami w zakresie doboru i zakupów środków chemicznych technologicznych oraz elementów armatury procesowej.

  • Rozwój innowacji poprzez dostarczanie pomysłów i propozycji nowych rozwiązań.

  • Organizację i prowadzenie prób produkcyjnych dla produktów i opakowań.

  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji dotyczącej produktu i procesu technologicznego zgodnie z wewnętrznymi przyjętymi standardami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku technologii żywności lub pokrewne.

  • Zainteresowanie nowymi technologiami.

  • Zaangażowanie, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność.

  • Mile widziana znajomość programów AutoCad, Visio itp.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Czynny udział w tworzeniu nowych rozwiązań i technologii.

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne).

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Data publikacji: 2024-04-21