Asystentka Biura &#124 praca biurowa &#124 od zaraz &#124 Sękocin Stary, PIASECZNO

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Biura.

Miejsce pracy: Sękocin Stary k. Pruszkowa

Zadania:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej współpraca z pocztą, firmami kurierskimi

  • obsługa skrzynki mailowej

  • przygotowywanie sal konferencyjnych na spotkania

  • organizowanie podróży służbowych i dbałość o samochód służbowy

  • organizacja wydarzeń i spotkań firmowych

  • wydawanie i zamawianie odzieży firmowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy biurowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Znajomość pakietu Office 365

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wielozadaniowość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy tymczasowej

  • Wynagrodzenie do 6000 zł brutto

  • Długofalową współpracę po okresie próbnym

  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00/ 16.00

Data publikacji: 2024-04-21