Asystentka Biura, ŁÓDŹ

Czym będziesz się zajmować?

QualityArk poszukuje osoby na stanowisko Asystentki biura bez wcześniejszego doświadczenia - wyszkolimy od podstaw !

Osoba na danym stanowisku będzie w bardzo szerokim spektrum wspierać w działaniach administracyjnych , biurowych , organizacyjnych naszego CEO.

Obowiązki :
  • Kompleksowe wsparcie we wszelkich kwestiach organizacyjnych i administracyjnych,
  • Tworzenie raportów, zestawień,
  • Administrowanie umowami,
  • Organizacja harmonogramu, w tym prowadzenie i koordynowanie kalendarza oraz organizacja spotkań Prezesa Zarządu
  • Aktywne zarządzanie stroną internetową oraz mediami społecznościowymi
  • Bieżące wsparcie administracyjne Zarządu
  • Realizacja zadań wspierających codzienne obowiązki i projekty, planowanie i organizacja bieżących spraw

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osoby ze znajomością :
  • znajomość pakietów: MS Office: MS Excel, MS Word, MS Power Point
  • działania w obszarach Facebook, Instagram, Linkedin, Google, TikTok, YouTube
Dana osoba powinna mieć :
  • wysokie zdolności interpersonalne, dobra organizacja pracy, samodzielność
  • zaangażowanie, dokładność i lojalność
  • otwartość, chęci rozwoju i nauki
  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Czego wymagamy?

Znajomości:
  • Word
Mile widziane:
  • Excel
  • WordPress
  • Testing
  • Social media
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 4300-4500 PLN miesięcznie
  • Umowa zlecenie - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje

Kim jesteśmy?
At QualityArk our Vision is to be a leader in the market among companies specializing in software testing services. To create a team that is focused on mutual support in
enhancing their skills and to create a company’s culture based on reciprocal respect.
Data publikacji: 2024-04-21