Automation Tester QA C#, ALEJE JEROZOLIMSKIE WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Pierwszy projekt dotyczy: rozwoju aplikacji CRM, która jest skrojona na potrzeby banku. Prace skupiają się na automatyzowaniu procesów, które pozwolą zaoszczędzić czas i poprawią efektywność kanałów komunikacji. Drugi projekt dotyczy: rozwijania bankowości elektronicznej, kanałów cyfrowych, serwisów transakcyjnych i aplikacji mobilnej.

Zadania:
  • projektowanie, tworzenie, przeprowadzanie i utrzymanie testów automatycznych,
  • wsparcie instalacji i konfiguracji narzędzi do automatyzacji testów,
  • zarządzanie, tworzenie i utrzymanie skryptów,
  • weryfikacja jakości skryptów automatycznych i dokumentacji testowej, dostarczonej przez inne osoby z zespołu,
  • utrzymanie repozytorium dokumentacji testowej i artefaktów testowych,
  • wybór scenariuszy do testów regresji,
  • tworzenie i zarządzanie środowiskami do testów automatycznych,
  • przygotowywanie danych testowych, tworzenie mock'ów,
  • współpraca z developerami, testerami oraz klientem biznesowym,
  • praca zdalna i 2 x w miesiącu z biura w Warszawie,
  • stawka: 110 -130 zł/h przy B2B, w zależności od doświadczenia i kompetencji.

Kogo poszukujemy?

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia z automatyzacją testów,
  • znasz narzędzia: Selenium, SpecFlow oraz środowiska IDE, JMetter, GIT, Bitbucket, inne,
  • znasz język programowania: C#,
  • znasz metodyki analizy wymagań użytkownika i projektowania systemów oraz procesów związanych z testami manualnymi,
  • posiadasz umiejętność współpracy w zespole oraz z właścicielem biznesowym.

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • C#
  • Selenium
  • SpecFlow
  • IDE
  • JMetter
  • Git
  • Bitbucket
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 110-130 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Kim jesteśmy?
U nas możesz zmienić projekt lub przejść do innego działu
Rozumiemy, że każdy może potrzebować zmiany lub dopiero szuka swojej zawodowej drogi. Jeżeli projekt, w którym pracujesz nie do końca Ci odpowiada – wspólnie znajdziemy inny. W Scalo jest w czym wybierać.
Data publikacji: 2024-04-21