Automatyk &#124 Utrzymanie ruchu &#124 system premiowy, DOBROMIERZ

Jesteś pasjonatem automatyki i poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł wykorzystać swoje doświadczenie?

Miejsce pracy: Żarów

Zadania:

  • diagnostyka maszyn

  • naprawa maszyn (usterki mechaniczne, elektryczne, korekty programów)

  • wprowadzanie parametrów maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność pracy na schematach

  • uprawnienia SEP- mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę- bezpośrednio z naszym Klientem

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od doświadczenia)

  • premię frekwencyjną

  • dodatek na dojazdy do pracy

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-22