Brygadzista/Teamleiter z j. niemieckim, GORZÓW WIELKOPOLSKI

Jesteśmy grupą firm, która od ponad dziewiętnastu lat specjalizuje się w branży rekrutacyjnej na terenie Polski i Niemiec.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Stawiamy na nieprzerwany rozwój - pracujemy głównie dla branży technicznej, logistycznej, przemysłowej i medycznej.

Wspieramy Was w poszukiwaniu pracy, a pracodawców w poszukiwaniu Was, bo #pracaŁĄCZYludzi

Twoje zadania:
-koordynacja całego procesu relokacji (tworzenie bazy noclegowej, pomoc w organizacji transportu itp.) oraz zatrudniania pracowników
-skuteczna organizacja i zarządzanie dokumentacją pracowników zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami
-pełnienie roli pośrednika w komunikacji pomiędzy zespołem pracowników a agencją i jej klientami
-bezpośrednie nadzorowanie pracy na magazynie

Wymagamy:

-doświadczenia w koordynowaniu projektami

-dyspozycyjności

-znajomości j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

-czynnego prawa jazdy kat. B.

-umiejętności pracy pod presją czasu

-umiejętności organizacyjnych oraz zdolności do skutecznego zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie

Możesz pochwalić się znajomością branży magazynowej i doświadczeniem w zarządzaniu zespołem? Znasz j. niemiecki w stopniu komunikatywnym?

Zgłoś się na stanowisko Brygadzisty/Teamleitera z j. niemieckim w P&W!

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w rozwijającej się Agencji Pracy People&Work

-możliwość zdobywania cennego doświadczenia w obszarze koordynacji i zarządzania

-dynamiczne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu i zawodowemu

-atrakcyjne wynagrodzenie i system dodatkowych świadczeń

Dołącz do People&Work Family!

Data publikacji: 2024-04-21