Brygadzista produkcji, ŚRODA WIELKOPOLSKA

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, prowadzimy rekrutację na stanowisko Brygadzista Produkcji.

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Główne zadania:

  • delegowanie zadań podległym pracownikom i ciągła kontrola w ich realizacji,
  • pomoc podległym pracownikom w odpowiednim wykonywaniu prac,
  • kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmy,
  • troszczenie się o powierzone mienie przedsiębiorstwa.

Oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego,
  • dyspozycyjności, gotowości do pracy zmianowej (2-3 zmiany),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i znajomość ich obsługi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • pracę w miejscowości: Środa Wielkopolska
  • premię roczną
  • zniżki na firmowe produkty
  • benefity: karta Multisport lub Sport i Kultura, dofinansowanie do wypoczynku, bonus na święta, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, owocowe środy, niskooprocentowane pożyczki dla pracowników

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21