Brygadzista produkcji, KOSZALIN

Dla naszego Klienta, renomowanego przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

BRYGADZISTA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:

  • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem

  • Delegowanie zadań oraz skrupulatna kontrola ich realizacji

  • Analiza i ocena pracy zespołu, przeprowadzanie cyklicznych ocen pracowniczych

  • Odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne w zespole

  • Rozliczanie czasu pracy, tworzenie i nadzór nad grafikami

  • Raportowanie wyników bezpośredniemu przełożonemu

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej lub technicznej

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B2)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Dokładność, systematyczność, komunikatywność oraz umiejętność dzielenia się zdobytą wiedzą

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku, z możliwością elastycznego ustalania godzin pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Atrakcyjny dodatek relokacyjny.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-25