Business development manager – branża poligraficzna m/k, WARSZAWA

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy ofertującej usługi druku wieloformatowego, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski i rynkach zagranicznych,

  • Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,

  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta,

  • Doradztwo klientom dotyczące najlepszych rozwiązań poligraficznych, uwzględniających ich potrzeby i cele,

  • Ścisła współpraca z działem produkcyjnym w celu efektywnego realizowania zamówień klientów,

  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży i bieżącej działalności handlowej,

  • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenia w sprzedaży, w branży poligraficznej,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Otwartość na budowanie długoterminowych relacji z Klientami na terenie Polski i rynkach zagranicznych,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów biznesowych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, inicjatywa, wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i zorientowania na szczegóły,

  • Proaktywność, zdolność do pracy w szybkim tempie, dostosowywania się do zmieniających się warunków i radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Prawo Jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w Piasecznie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji oraz możliwość rozwoju,

  • Pracę w zgranym zespole, który stawia na osiąganie celu,

  • Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, system premiowy.

Data publikacji: 2024-04-21