Cieśla Murarz, ALPY

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • praca na budowie w bardzo przyjaznej atmosferze;

  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych;

  • praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA oraz na francuskich systemach SATECO.

Wymagania:

  • doświadczenie przy szalunkach systemowych: SATECO, PERI, DOKA;

  • samodzielność w wykonywaniu zadań na budowie.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, wyrozumiałych kierowników;

  • pracę od kwietnia 2024;

  • wynagrodzenie z nadgodzinami ok. 2500-2900 euro netto;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • samochody służbowe;

  • opiekę polskiego koordynatora;

  • składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (praca tymczasowa);

  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po miesiącu pracy;

  • odzież roboczą;

  • zwrot za badania lekarskie;

  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie pracownika;

  • możliwość wypłaty zaliczek.

Więcej informacji pod numerem: +48 735 993 324.

Data publikacji: 2024-04-25