Cloud And Network Security Expert, WARSZAWA

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera, firmy z sektora finansowego, poszukujemy Cloud and Network Security Experta, który dołączy do działu bezpieczeństwa sieciowego i rozwiązań IT, zajmującego się utrzymaniem i rozwojem infrastruktury bezpieczeństwa oraz zarządzaniem systemami bezpieczeństwa.

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Kraków/Gdańsk/Warszawa (praca hybrydowa w jednym z tych biur)

  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę

  • Poziom: Regular/Senior

  • Język projektu: Polski

  • Zespół: 14 osobowy zespół bezpieczeństwa

Zadania:

  • Udział w pracach związanych z opracowywaniem i implementacją konfiguracji chmury publicznej w kontekście bezpieczeństwa oraz jej styku z rozwiązaniami on-prem (środowisko Azure i GCP)

  • proponowaniu rozwiązań zapewniających bezpieczny dostęp użytkowników do zasobów chmurowych oraz on-prem biorąc pod uwagę elementy ryzyka oraz wymagania regulacyjne,

  • Implementacja rozwiązań w zakresie ustawień polityk bezpieczeństwa, zarządzania tożsamością oraz separacji komponentów adekwatnie do poziomu ryzyka i obowiązujących standardów i regulacji,

  • Optymalizacja konfiguracji rozwiązań multi-cloud, również pod kątem bezpieczeństwa,

  • Tworzenie i rozbudowa narzędzi usprawniających i monitorujących pracę systemów oraz ich bezpieczeństwo,

  • Implementacja polityk bezpieczeństwa w systemach lokalnych oraz chmurowych, budowa narzędzi automatyzujących,

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Min. 4-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza na temat funkcjonowania chmury publicznej (Azure lub GCP) z uwzględnieniem stosowanych mechanizmów bezpieczeństwa w chmurze

  • Doświadczenie w automatyzacji za pomocą Terraform, Ansible oraz CI/CD

  • Wysoka wiedza z zakresu zagadnień bezpieczeństwa sieciowego oraz na temat protokołów sieciowych,

  • Wiedza z zakresu firewall, proxy

  • Znajomość technik bezpieczeństwa oraz umiejętność programowania w shell unix, python,

  • Znajomość systemu Linux/Unix, doświadczenie w administrowaniu serwerami w Internecie oraz znajomość technologii Kubernetes i NSX bedą dużymi atutami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia i umiejętności kandydata

  • Prywatną opiekę medyczną (w tym opiekę stomatologiczną)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Kartę Multisport

  • Zniżki u partnerów

  • Kafeterię benefitową

  • Ofertę rozwojową i edukacyjną.

  • Bonus za polecenie osoby do pracy według Programu Poleceń.

Data publikacji: 2024-04-21