Cloud Data Architect with Azure Remote, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:

  • Regularny kontakt z osobami decyzyjnymi w obszarze Data po stronie klienta (VP, IT Director),
  • Tworzenie PoC w obszarze Data w celu zaprezentowania wyników prowadzonych prac R&D
  • Projektowanie i tworzenie całości platformy przetwarzania danych uwzględniając wszystkie jej części oraz powiązania z pozostałymi rozwiązaniami (przykładowo BI i ML) z uwzględnieniem ekosystemu chmurowego
  • Kompleksowe zarządzanie procesem wytwarzania rozwiązań z zakresu Big Data: od analizy wymagań biznesowych, przez projektowanie architektury technicznej do testowania i wdrożenia, po tworzenie dokumentacji przepływu danych,
  • Rozumienie wymagań biznesowych i przekładanie ich na projektowane rozwiązania
  • Współpraca z liderem zespołu w stawianiu oczekiwań i rozwoju członków zespołu
  • Koordynowanie pracy inżynierów zaangażowanych w tworzenie rozwiązania

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wiedza z zakresu usług Data w Azure (przede wszystkim: ADF, Data Lake, Azure SQL Server, Synapse, Power BI)
  • Bardzo dobra znajomość Databricks, ze szczególnym naciskiem na najnowsze funkcjonalności tej platformy (np. Delta Live Tables i Unity Catalog)
  • Znajomość narzędzi, mechanizmów i procesów, tj. CI/CD, Azure DevOps, Git
  • Umiejętność tworzenia i modyfikowania modeli danych oraz dobierania odpowiednich modeli do rozwiązywanego problemu (DWH, Data Marts, Data Lake, Delta Lake, Data Lakehouse)
  • Znajomość architektury Lambda i Kappa
  • Angielski poziom C1

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Azure
  • Databricks
  • CI/CD
Mile widziane:
  • Azure DevOps
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 170-190 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
DCG is a technology expert who gathers IT professionals in its teams. Due to our and our client’s development and the large number of ongoing projects, we are constantly looking for new employees and associates with high competencies in the IT area or other, consistent with the information provided in the advertisements.
Data publikacji: 2024-04-21