Cloud DevOps Engineer, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika / telekomunikacja lub pokrewne).
  • Min. 4 letnie doświadczenie w IT jako programista lub inżynier DevOps.
  • Min. 4 letnie komercyjne doświadczenie w pracy z chmurą AWS – dobra znajomość serwisów konteneryzacji jest kluczowa.
  • Dobra znajomość jednego z języków programowania ogólnego zastosowania np. Java, Python, GO.
  • Bardzo dobra znajomość procesów i narzędzi CI/CD.
  • Bardzo dobra umiejętność pracy z kontenerami – preferowany Docker.
  • Dobra umiejętność w pracy z Git i Terraform.
  • Dobra znajomość wdrażania i stosowania standardów bezpieczeństwa.
  • Doświadczenie w pracy z Jira i Confluence (ewentualnie inny issue tracker i wiki).
  • Doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM.
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Gitflow Workflow przy użyciu Bitbucket Server (ewentualnie inne np. GitLab).
  • Umiejętność opracowywania architektury dla systemów o wysokiej dostępności (HA).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Kogo poszukujemy?

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i implementacja zmian związanych z Infrastructure as Code dla systemów w chmurze AWS (tworzymy Internal Developer Platform).
  • Rozwój i utrzymanie CI/CD oraz zapewnienie wsparcia dla deweloperów.
  • Wykorzystywanie w codziennej pracy stacku Bitbucket, Bamboo, Docker, Terraform, Python.
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa, okolice Dw. Gdańskiego / hybryda (wymagana jest regularna obecność w biurze (min. 4 razy w miesiącu + min. 5 dni na onboarding on-site)
  • Współpraca długofalowa
  • Zatrudnienie: B2B
  • Stawka: do 200 PLN netto/h

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • AWS
  • CI/CD
  • Java
  • Python
  • Golang
  • Terraform
  • Git
  • Scrum
  • Jira
  • Confluence
Języki:
  • Polski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 160-200 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Kim jesteśmy?
Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.
Data publikacji: 2024-04-21