Controls Review Business Analyst, WADOWICKA KRAKÓW

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:

  • Wspiera strumieni prac Przeglądu Procesu w ramach nowego uruchamianego programu,
  • Ścisła współprac z zespołami ds. zgodności w celu ustalenia bieżących standardów zgodności i przedstawiania propozycji w celu zapewnienia pełnej zgodności szablonów raportowania.
  • Wykonywanie prac kontrolnych z następujących zakresów: kontrole uzgadniające, kontrole korygujące, kontrole w ramach przeglądu analitycznego, przeglądy wyższej kadry kierowniczej, obliczenia i zarządzanie,
  • Określanie standardów kontroli wymaganej dla procesu raportowania regulacyjnego specyficznego dla STDF,
  • Określanie luki/kompletność procesów kontrolnych w populacji testów warunków skrajnych dla każdego ćwiczenia, współpracując z analitykami procesów operacyjnych,
  • Współpraca z właścicielami raportów w Biznesie w celu udoskonalenia kontroli do wymaganego standardu i przedstawiania propozycji w celu zapewnienia pełnej zgodności szablonów raportowania,
  • Wykonywanie procesów kontroli dokumentów w odpowiednich systemach ewidencji,
  • Wspieranie kierownika projektu identyfikując luki w bieżących procesach i przedstawiając odpowiednie propozycje,
  • Ułatwianie rozmów z interesariuszami biznesowymi, zewnętrznymi dostawcami i usługodawcami,
  • Szkolenia dla nowych członków zespołu.

Kogo poszukujemy?

  • Silna kontrola skupiająca się na analizie biznesowej i dokumentacji oraz doświadczenie na podobnych stanowiskach (minimum 7 lat doświadczenia wcześniej),
  • Udokumentowany zapis dokumentowania i weryfikacji kontroli na poprzednim stanowisku,
  • Możliwość nawiązania kontaktu z nowymi interesariuszami, uzyskania niezbędnych informacji, prowadzenia dyskusji na temat procesu i zamykania/dokumentowania luk,
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność samodzielnej pracy,
  • Możliwość wykazania się umiejętnością analizy biznesowej i procesów biznesowych,
  • Umiejętność dokumentowania i komunikowania koncepcji, przepływów i projektów w jasny i zwięzły sposób.
Dodatkowe atuty:
  • Praktyczna znajomość narzędzi kontrolnych,
  • Wcześniejsza praca przy projektach finansowych (jednak uwzględnimy kandydatów bez doświadczenia w branży finansowej, ale posiadających inne odpowiednie umiejętności),
  • Możliwość pracy z wymagającymi interesariuszami biznesowymi.

Czego wymagamy?

7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Business Analysis
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 22000-30000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Prowadzimy Systematyczne Badania Rynku, Co Pozwala Naszym Zespołom Digital Być O Krok Przed Konkurencją.
Oferujemy między innymi usługi rekrutacyjne dla StartUpów, IT, usług wspólnych i branży finansowej. Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku.
Data publikacji: 2024-04-21