Customer Service Specialist francuski niemiecki lub angielski, GRODZISK MAZOWIECKI

Dzień dobry,

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

Customer Service Specialist (francuski, niemiecki lub angielski)

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie do systemu zamówień klientów i ich obsługa.
  • Koordynacja z działami Planowania Produkcji, Repro i Logistyki w celu potwierdzenia terminu realizacji.
  • Kompletowanie informacji od klientów odnośnie wymogów / parametrów technicznych niezbędnych przy wprowadzaniu zamówień produkcyjnych.
  • Współpraca z działem Sprzedaży, Badań i Rozwoju oraz Jakości.
  • Współpraca z partnerami logistycznymi.
  • Codzienna komunikacja z klientami oraz aktywne informowanie ich o statusie zamówień.
  • Fakturowanie towarów i usług.
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i danych na potrzeby klientów.
  • Zamieszczanie strategicznych informacji od klienta w systemie CRM.
  • Kontrola stanów magazynowych ze szczególnym uwzględnieniem towarów wolnorotujących.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta;
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego, niemieckiego lub angielskiego
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Komunikatywność, organizacja, umiejętność analitycznego myślenia, sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji oraz współpraca z klientami na rynku europejskim, w szczególności francuskim;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Benefity z ZFŚS;
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Zainteresowane osoby zachęcam do wysłania cv na adres [email protected]

W Polsce od 2006 roku skutecznie działamy w obszarze doradztwa personalnego – indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i całego procesu rekrutacji. Świadczymy usługi w zakresie Rekrutacji, Outsoursingu pracowniczego, Payrollingu i Outplacementu.

Data publikacji: 2024-02-06