Dekarz/Monter rusztowań z niemieckim i prawem jazdy, SINDELFINGEN

Firma zajmująca się pokryciami dachowymi na terenie Niemiec zatrudni
pracownika na stanowisko:

Dekarz/Monter rusztowań

Miejsce pracy: Sindelfingen- Badenia-Wirtembergia

Stawka: 18-20 euro brutto/h – do negocjacji po
okresie próbnym

Zadania:

Układanie i naprawa pokryć dachowych,

Wykonywanie izolacji i wentylacji dachów,

Montaż i naprawa rynien, okien dachowych,
kominów,

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny
pracy.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako dekarz – cieśla -
monter rusztowań,

Znajomości języka niemieckiego w stopniu
komunikatywnym,

Prawo jazdy kat. B

Uczciwość i sumienność,

Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

Gwarantujemy:

Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o
pracę,

Możliwość awansu i podwyżki po okresie próbnym,

Współpracę na czas nieokreślony, długoterminowo
na kilka lat,

Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,

Pomoc w znalezieniu kwatery.

Zatrudnimy pomocników budowlanych, którzy wyrażą chęć
pracy jako dekarz.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub
kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści
DEKARZ” – na pewno oddzwonię!

Data publikacji: 2024-04-27