DevOps Azure Engineer Remote, TAŚMOWA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Devops Azure EngineerPraca ZdalnaGłówne obowiązki:

  • Dostarczanie danych w odpowiednim formacie użytkownikowi końcowemu w środowisku Azure
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi do przygotowywania danych i integracji
Oferujemy:
  • W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 950 do 1350 PLN netto
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zależności od preferencji kandydata)
  • Projekt długoterminowy

Kogo poszukujemy?

Idealny profil kandydata:
  • Posiadasz wykształcenie w dziedzinie informatyki lub kierunków technicznych
  • Masz doświadczenie 3 lat-a +
  • Wiesz jak Konfigurować środowisko deweloperskie/testowe
  • Znasz dobrze ETL i masz doświadczenie w zakresie narzędzi do przetwarzania danych, takich jak Informatica Powercenter, Informatica Intelligent Cloud Services
  • Zdobyłeś doświadczenie w Azure Web Jobs i Logic Apps
  • Znasz dodatkowo jedno z narzędzi (BO, Power BI)
  • Znasz usługi: Azure Data Factory, Azure Synapse, Databricks, Spark lub Python
  • Posiadasz znajomość narzędzi Qlik Replicate itp.
  • Posługujesz się językiem angielskim
  • Jesteś osobą proaktywnie rozwiązującą problemy ,potrafisz myśleć innowacyjnie i umiesz grać zespołowo

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Azure
Mile widziane:
  • ETL
  • Spark
  • Cloud
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 19950-28350 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów
Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku
Data publikacji: 2024-04-21