DevOps SysOps Admin Remote, TAŚMOWA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Cloud / DevOps SysOps / Admin

Lokalizacja: Zdalnie lub Hybryda

Zakres obowiązków
  • maintenance i rozwój środowisk CI/CD
  • nadzór nad maszynami wirtualnymi
  • monitorowanie i rozwiązywanie problemów
  • wsparcie procesu release
  • prowadzenie prac projektowych, programistycznych i wdrożeniowych
Oferujemy :
  • W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka 800 - 1100 netto MD
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa o Prace (w zależności od preferencji kandydata)
  • Projekt długoterminowy

Kogo poszukujemy?

Idealny kandydat posiada:
  • praktyczną wiedza z zakresu Kubernetes ( K8S )
  • znajomość narzędzi kubectl, kustomize, helm w zakresie pozwalającym na samodzielną pracę
  • bardzo dobrą znajomość teamcity, fastlane, xcodebuild
  • wiedze na temat integracji z bitbucket, artifactory, sonarqube
  • umiejętność automatyzacji wdrożeń
  • dobrą znajomość języków skryptowych - korzystamy z bash, ruby i python
  • znajomość git/gitflow
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie, prowadzenie korespondencji i rozmów technicznych
  • idealny kandydat to taki, który może pojawić się w biurze 1 dzień co 2 tydzień

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • CI/CD
  • Kubernetes
  • Python
Mile widziane:
  • GitFLow
  • Git
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 16800-23100 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów
Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku
Data publikacji: 2024-04-21