Doradca finansowy, BIELSKO BIAŁA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· udzielanie kompleksowej informacji dotyczącej pożyczek,

· bieżące kontakty z klientami,

· realizację zadań sprzedażowych z zachowaniem wysokich standardów jakości,

· przyjmowanie i rejestrowanie wniosków pożyczkowych,

· przeprowadzenie analizy formalnej i merytorycznej wniosków pożyczkowych,

· analizę sytuacji finansowej klienta.

WYMAGANIA

· nastawienie na cel i motywacja do pracy,

· znajomość dokumentów finansowych podmiotów gospodarczych,

· znajomość zagadnień weryfikacji wyceny zabezpieczeń,

· doświadczenie w zakresie analizy wniosków kredytowych klientów Biznesowych

· doświadczenie w ocenach ekonomiczno-finansowych jednostek gospodarczych i projektów przedsięwzięć inwestycyjnych,

· znajomość branży finansowej i oferowanych przez nią rozwiązań,

· wykształcenie wyższego,

· mile widziane doświadczenie w zakresie analiz kredytowych w Banku,

· prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

· stabilne zatrudnienie,

· atrakcyjne wynagrodzenie

· szkolenia na start i kompleksowe wdrożenie,

· niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

· przyjazną atmosferę

Firma Wiktoroli S.A. jest brokerem finansowym, który działa na rynku od 2019 roku. Prowadzi działalność brokerską związaną z pozyskiwaniem finansowania dla różnych celów: inwestycyjnych, obrotowych.

Firma Wiktoroli S.A. oferuje pakiet instrumentów finansowych takich jak: kredyty firmowe, inwestycyjne, faktoring, faktoring odwrotny, finansowanie z funduszy. Firma współpracuje z 30 bankami, 10 funduszami, 20 firmami faktoringowymi oraz 10 firmami leasingowymi.

 Oferujemy pełne wsparcie w procesie ubiegania się o kredyt lub pożyczkę. Zawsze staramy się wybrać najkorzystniejsze rozwiązania finansowe dla swoich klientów. Służymy pomocą na etapie wnioskowania o finansowanie i oferujemy pełną obsługę klienta przez cały okres finansowania wspierając klienta i realizując jego potrzeby.

Zajmujemy się pozyskiwaniem projektów na farmy fotowoltaiczne, dystrybucją węzłów betoniarskich, sprzedaż domków modułowych, a także sprzedażą nieruchomości komercyjnych oraz deweloperskich na terenie całego kraju.

Data publikacji: 2024-02-01