Doradca klienta biznesowego, GDAŃSK

W związku z rozwojem naszego drugiego biura otwieramy rekrutację na kolejne stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego!

Zarobki: podstawa 6000 PLN netto + prowizje do 8500 PLN (średnia prowizja to 3500 PLN miesięcznie!)

Opis stanowiska

✔️ Po rekrutacji przystępujesz do tygodniowego szkolenia (za które płacimy)

✔️ Dostajesz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

✔️ Nasi klienci zgłaszają się do Ciebie

✔️ Masz możliwość dodatkowych zarobków poprzez samodzielne pozyskiwanie klientów

✔️ Doradzasz w wyborze odpowiedniego finansowania dla naszych klientów

✔️ Cały proces przeprowadzasz online

Nasze wymagania (według priorytetów)

1. Doświadczenie w sprzedaży

2. Świetna komunikacja i doskonała polszczyzna

3. Umiejętność prezentowania i porównywania liczb

4. Samodzielna organizacja pracy

Informacje dodatkowe

Umowa: zlecenie/B2B (wiele modeli współpracy)

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz (200 metrów od SKM - wystarczy przejść na drugą stronę ulicy 😉)

Godziny pracy: Wybierasz samodzielnie w godzinach 8:00-19:00

Porozmawiamy? 🙂

Wyślij CV w .PDF (wpisując w tytule maila nazwę stanowiska oraz Twoje imię i nazwisko) pod adres: [email protected]

Firma Finanzas

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w dostępie do finansowania bankowego.

Wierzymy, że najważniejsza dla naszych klientów jest wiarygodność, skuteczność i współpraca.

Jesteśmy przekonani o tym, że skuteczność wynika z systematyczności i systematyzowania wszystkiego co dzieje się w każdym procesie zachodzącym w firmie.

Jeśli chcesz razem z nami usprawniać nasz system pracy, cieszyć się dobrą, wspierającą komunikacją na każdym poziomie naszej organizacji oraz masz wysokie ambicje, które potrzebują ambitnego projektu - zgłoś się do nas!

Data publikacji: 2024-03-12