Doradca Klienta Credit Agricole Bank Polska S.A. Placówka Partnerska, LUBOŃ

OPIS

Twój zakres obowiązków

  • pozyskujesz nowego Klienta, nie tylko tego, który sam przyjdzie do banku, również dzwonisz i zapraszasz na spotkanie
  • pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
  • dopasowujesz produkty finansowe do potrzeb i oczekiwań klientów
  • wspierasz klientów w codziennym bankowaniu z wykorzystaniem narzędzi bankowości internetowej i mobilnej
  • dbasz o najwyższą jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
  • możesz się pochwalić bardzo dobrymi wynikami w sprzedaży i obsłudze klienta
  • tak jak my, stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz
  • jesteś osobą pełną entuzjazmu
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe

To oferujemy

  • umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne
  • pracę stacjonarną w placówce bankowej od poniedziałku do piątku, zgodnie z ustalonym grafikiem
  • system wynagradzania, który obejmuje: wynagrodzenie stałe i miesięczne premie sprzedażowe
  • program wdrożenia oraz pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju kariery poprzez wydarzenia, programy rozwojowe, akademie, ścieżki karier
  • telefon służbowy do użytku prywatnego

UWAGA:

To dobry dzień na aplikację!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV.

Wysyłany plik proszę nazwać swoim nazwiskiem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz.U. z 2016r. poz. 922 z póź. zm.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści danych i ich poprawienia.

Credit Agricole Bank Polska S.A.

(Placówka Partnerska)

Aleje Jana Pawła II 10/2

62-030 Luboń

Data publikacji: 2024-03-24