Doradca Ubezpieczeniowy, PŁOCK

Znana marka. Wsparcie. Kariera. I już wiesz, że dobrze trafiłeś.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Obsługa powierzonego portfela klientów

Nasze wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży

  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym

  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne

  • Portfel klientów

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • Elastyczny czas pracy

  • Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU

  • Szkolenia i wydarzenia biznesowe

  • Akcje promocyjne i konkursy z nagrodami

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2024-04-21