DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY, KOŚCIAN

Wynagrodzenie brutto: od 5 750 PLN
Zakres obowiązków:
  • 2 zmiany 12 h (system 4 brygadowy)6-18 /18-6,
  • obsługa 8 kolorowych, szeroko wstęgowych maszyn fleksograficznych z centralnym cylindrem, druk na foliach PE, BOPP, CPP, utrzymanie odpowiedniego poziomu jakościowego produktu, utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu.
  • Pracodawca oferuje: stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia stawka godzinowa + premi obecnościowa oraz premia uznaniowa bezpieczne środowisko pracy,bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do świąt, spotkania integracyjne pracowników i ich rodzin, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, finansowanie obiadów na stołówce pracowniczej) pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyny Comexi oraz Windmller & Hlscher, Miraflex w firmie z własną mieszalną farb praca w systemie zmianowym.

Zmianowość: dwie zmiany
Data publikacji: 2024-03-13