Drukarz Holandia, AMERSFOORT

NXT. Start to zespół osób, których nadrzędnym celem jest dopasowanie idealnej oferty pracy do Twoich kwalifikacji i wymagań. Specjalizujemy się w rekrutacji w zawodach produkcyjnych i technicznych. Podejmując przez nas pracę decydujesz się na wyjazd do sprawdzonych Pracodawców.

Podczas całego procesu rekrutacyjnego i zatrudnienia możesz liczyć na wsparcie naszych polskojęzycznych koordynatorów. Sprawdź ofertę i aplikuj!

Nasza oferta:

  •  Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin + dodatek zmianowy
  •  Holenderska umowa o pracę, dostępna także w języku polskim i angielskim
  •  20 płatnych dni urlopu w roku, nie wliczanych do tygodniowego wynagrodzenia
  •  Pokój jednoosobowy w domu
  •  Rekompensata kosztów podróży zagranicznych w formie regulacji podatkowej
  •  Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  •  Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu
  •  Możliwość stałego zatrudnienia
  •  Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  •  Pomoc koordynatora na miejscu

Twoje obowiązki:

  •  Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za cały proces produkcyjny, od otrzymania zamówienia po gotowy produkt
  •  Obsługa zamówień
  •  Ustawianie maszyn na różnych etapach procesu produkcyjnego
  •  Rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas produkcji

Wymagania:

  •  Masz doświadczenie zawodowe jako drukarz (druk wklęsły/rotograwiura) od co najmniej roku
  •  Znasz oprogramowanie maszyny drukującej
  •    Umiesz ustawienia maszyny i przygotować proces produkcyjny (rolki, cylindry, kolor)
  •  Umiejętność druku dwustronnego w 8 kolorach
  •  Potrafisz dobrze komunikować się w języku angielskim lub niderlandzkim
  •  Jesteś odpowiedzialny, dokładny i zdyscyplinowany
  •  Jesteś gotowy do pracy na trzy zmiany
  •  Posiadasz ważne prawo jazdy i własny samochód

NXT Start Sp. z o. o.- agencja zatrudnienia (KRAZ 25823).

Data publikacji: 2024-04-27