Dyrektor Sprzedaży Kierownik Sprzedaży druk fleksograficzny sprzedaż opakowań do branży beauty i farmacji, POLSKA

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań , poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży / Kierownik Sprzedaży (druk fleksograficzny, sprzedaż opakowań do branży beauty i farmacji)

Praca home office

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż opakowań do branży beauty i farmacji oraz znajomość druku fleksograficznego;
  • Rozwój i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami w branży beauty i farmacji;
  • Koordynacja działań związanych z zapewnieniem jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych;
  • Regularna analiza możliwości rynku i trendów rynkowych oraz podejmowanie działań na rzecz jego rozwoju;
  • Monitorowanie rynku i pozyskiwanie wiedzy na temat działań konkurencji;
  • Otwieranie nowych rynków i pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z działem finansowym w zakresie pozyskiwania danych finansowych oraz współpraca z innymi działami firmy;
  • Ścisła współpraca z działami marketingu klientów;

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży, znajomość rynku druku fleksograficznego oraz opakowań dla branży beauty i farmacji;
  • Zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne;
  • Znajomość rynku druku fleksograficznego oraz opakowań dla branży beauty i farmacji;
  • Inicjatywa, samodzielność oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność planowania i realizacji strategii sprzedażowej,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia własnych projektów;

Osoby zainteresowane zachęcam do wysłania CV na adres [email protected]

W Polsce od 2006 roku skutecznie działamy w obszarze doradztwa personalnego – indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i całego procesu rekrutacji. Świadczymy usługi w zakresie Rekrutacji, Outsoursingu pracowniczego, Payrollingu i Outplacementu.

Data publikacji: 2024-01-16