Dyspozytor Drobnicy Krajowej, KRZYŻOWICE

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej.
W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • Planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych,

  • Planowanie i optymalizowanie kosztów transportu,

  • Bieżąca współpraca operacyjna z przewoźnikami,

  • Profesjonalna obsługa Klientów,

  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

  • Rozwój współpracy z podwykonawcami firmy.

WYMAGANIA:

  • Masz doświadczenie w dystrybucji przesyłek drobnicowych,

  • Dobrze znasz rynek usług TSL,

  • Jesteś odpowiedzialny i sumienny w wykonywaniu zadań,

  • Potrafisz efektywnie zarządzać czasem, dostępnymi zasobami i sprzętem,

  • Jesteś osobą komunikatywną i angażujesz się w wykonywanie swoich obowiązków,

  • Radzisz sobie w trudnych sytuacjach.

OFERUJEMY:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,

  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna),

  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem,

  • Uczestnictwo w rozwoju firmy,

  • Umowę o pracę na cały etat

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Data publikacji: 2024-04-21