Ekspert Administrator Sieci, KATOWICE

Czym będziesz się zajmować?

Twoje zadania:

  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń sieciowych w rozległej infrastrukturze IT
  • projektowanie architektury, kreowanie i rekomendowanie rozwiązań
  • analiza problemów w złożonej infrastrukturze sieciowej
  • wdrażanie zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT
  • utrzymanie obecnej infrastruktury sieciowej
  • opracowanie dokumentacji technicznej

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy eksperta/ekspertki do zespołu sieciowego zróżnicowanego pod względem obsługiwanych technologii. Pracując z nami będziesz miał/miała okazję zdobywać nowe doświadczenia u boku kolegów specjalizujących się w technologiach Cisco, Fortinet, CheckPoint, Palo Alto. Odpowiadamy również za projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań zapewniając bezpieczną formę komunikacji w sieci wewnętrznej jaki na zewnątrz.

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Switching
  • Firewalling
  • routing
  • VPN
Mile widziane:
  • Analiza logów
  • Cisco
  • Protokoły routingu dynamicznego
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 14000-28000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking

Kim jesteśmy?
W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!
Data publikacji: 2024-04-21