Ekspert, CZĘSTOCHOWA

OPIS

Lubisz kontakt z klientem, cenisz produkty premium, a sprzedaż nie jest Ci obca? Jeśli tak, poniższe ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy dwóch kandydatów do pracy na stanowisku:

Ekspert sprzedaży marki premium DYSON

·        Miejsce:

RTVeuroAGD, Wojska Polskiego 207, 42-202 Częstochowa

·        Termin : od zaraz, długofalowa współpraca

·        Wynagrodzenie: od 27,70 zł brutto/h + system premiowy miesięczny

·        Wymiar czasu pracy: ok 80h/ msc

Wymagania:

- dyspozycyjność (również w weekendy sobota, niedziela handlowa, wybrane popołudniowo-wieczorne dni w tygodniu)

- realizacja założonych celów sprzedażowych

- komunikatywna postawa i wysoka kultura osobista

- status ucznia lub studenta,

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży

Powierzone zadania:

- aktywna promocja marki,

- pokazowa demonstracja produktów

- identyfikowanie potrzeb klienta i sprzedaż adekwatnych produktów,

- raportowanie bieżących działań w systemie

Oferujemy:

- pracę z marką premium,

- szkolenie produktowe – sprzedażowe przed rozpoczęciem współpracy

- umowę zlecenie lub umowę agencyjną,

- długofalową współpracę,

- atrakcyjną stawkę godzinowa + systemy prowizyjne miesięczne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Jesteśmy profesjonalną agencją marketingową o zasięgu ogólnopolskim z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, wcześniej znaną pod nazwą Silesia Promotion.

Świadczymy usługi dla firm będących liderami i pionierami na rynku, głównie w branży Electronics i SDA. Cechuje nas sumienność, elastyczność i szerokie spectrum działania.

Data publikacji: 2024-03-18