Elektroautomatyk w Dziale Utrzymania Ruchu m/k, PIEKARY ŚLĄSKIE

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Elektroautomatyk w Dziale Utrzymania Ruchu (m/k)

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych w zakresie układów sterowania maszyn i urządzeń oraz osprzętu elektrycznego i elektronicznego,

  • Analiza przyczyn i skutków awarii maszyn,

  • Branie czynnego udziału w nowych uruchomieniach,

  • Projektowanie i wykonywanie prostych układów sterowania,

  • Definiowanie i realizacja usprawnień maszyn,

  • Programowanie sterowników PLC oraz przemienników częstotliwości,

  • Okresowa archiwizacja programów i ustawień układów sterowania maszyn i urządzeń,

  • Dokonywanie nakazanych zapisów kontrolnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn,

  • Mile widziane uprawnienia G1 w zakresie eksploatacji.

Oferujemy:

  • Pracę w prężenie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

  • Szkolenia branżowe,

  • Dodatek frekwencyjny,

  • Dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Data publikacji: 2024-04-21