Elektromechanik &#124 7500 zł brutto &#124 pakiet dodatków &#124 dodatek transportowy, KAMIEŃ ŚLĄSKI

Praca dla Elektromechanika: atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów.

Miejsce pracy: Kędzierzyn- Koźle

Zadania:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn

  • przeglądy maszyn oraz ich konserwacja

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • wynagrodzenie miesięczne do 7500 zł brutto (uzależnione od doświadczenia)

  • system premiowy

  • dodatek transportowy

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21