Elektromechanik &#124 dwie zmiany &#124 8000 zł brutto + premie, GLIWICE

Zapraszamy do pracy w Dziale Utrzymania Ruchu.

Umowa o pracę, dwie zmiany, system premiowy.

Zadania:

  • konserwacja i utrzymanie maszyn, wykonywanie przeglądów

  • usuwanie usterek, awarii

  • uruchamianie maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczne umiejętności techniczne, umiejętności ślusarskie

  • umiejętność pracy w oparciu o schematy, dokumentację techniczną

  • uprawnienia SEP- mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

  • wynagrodzenie miesięczne do 8000 zł brutto (zależnie od doświadczenia)

  • premię miesięczną

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • możliwość dołączenia do doświadczonego zespołu

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21