Elektromechanik 9.700 zł jedna zmiana, ŚWIDNICA

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Bezpłatny transport pracowniczy z: Wrocławia, Wałbrzycha, Świdnicy, Gniechowic

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów planowych maszyn i urządzeń

  • Przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji

  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek na terenie fabryki

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu

  • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • Wynagrodzenie od 8.700 do 9.700 zł brutto (podstawa + premia)

  • Podwyżkę wynagrodzenia raz w roku

  • Pracę w systemie 1- zmianowym

  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wałbrzycha, Świebodzic, Świdnicy

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Program Emerytalny

  • Wczasy pod gruszą

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21