Elektromechanik Automatyk, OPOLE

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa oraz wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny.

Zakres obowiązków:

• Utrzymanie sprawności technicznej maszyn w zakładzie produkcyjnym
• Usuwanie usterek i awarii maszyn i linii produkcyjnych oraz bieżące naprawy w zakresie elektryki / automatyki
• Realizacja planowanych przeglądów maszyn
• Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami maszyn
• Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o specjalności elektryk, elektromechanik, mechatronik,
automatyk
• Praktyczna wiedza techniczna
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane aktualne uprawnienia energetyczne
• Znajomość obsługi komputera
• Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja
• Odpowiedzialność, obowiązkowość, dokładność, systematyczność
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system motywacyjny (premia + nagrody)
• Możliwość rozwoju
• Pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego,
dofinansowanie karty sportowej,
• Prywatne opieka medyczna LUXMED
• Bezprocentowe pożyczki PKZP
• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
• Pomoc finansowa dla pracowników w trudnych sytuacjach

Data publikacji: 2024-04-26