Elektromechanik Zewnętrzny, PABIANICE

ELEKTROMECHANIK ZEWNĘTRZNY

TWÓJ ZAKRES ZADAŃ:

  • zapewnienie
    ciągłości pracy infrastruktury oraz urządzeń zaplecza technicznego zakładu

  • naprawy,
    przeglądy, konserwacje maszyn i urządzeń zaplecza technicznego zakładu

  • sprawdzanie
    przyczyn powstawania awarii oraz ich usuwanie

  • serwisowanie
    instalacji sanitarnej, obsługa wytwornic pary, sprężarkowni, stacji
    wytwarzania wody Demi oraz instalacji wentylacyjno - klimatyzacyjnej

  • dbanie
    o efektywność energetyczną zakładu

  • współprace
    z serwisami

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • wykształcenie
    minimum średnie: mechatronika, mechanika, automatyka, elektryka

  • umiejętność
    czytania dokumentacji technicznej,

    wykonywania drobnych napraw elektrycznych i ślusarskich

  • doświadczenie
    na podobnym stanowisku – mile widziane

  • znajomość
    zasad GxP - mile widziane

  • uprawnienia
    SEP grupa 1,2,3 - mile widziane

  • gotowość
    do pracy 3 zmianowej

OSOBIE ZATRUDNIONEJ OFERUJEMY:

  • pracę
    w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce

  • umowę
    o pracę – to u nas standard

  • zadbamy
    o Twoją formę – karta sportowa Medicover Sport oraz sekcje sportowe

  • zadbamy
    o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna

  • zadbamy
    o Twój posiłek – karta Lunch Pass Sodexo

  • zadbamy
    o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce

  • zadbamy
    o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje

  • zadbamy
    o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

  • zadbamy
    o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie

Data publikacji: 2024-04-27