Elektromechanik, MRĄGOWO

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn w oparciu o system zgłaszania awarii (CMMS)

  • ustalanie przyczyn awarii i eliminowanie ich w przyszłości.

  • weryfikacja i wypełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacją maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie techniczne

  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV, lub gotowość do ich zdobycia (firma pokrywa koszt)

  • umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych, schematów elektrycznych

  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od kompetencji i doświadczenia

  • innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów premium

  • praca stacjonarna w systemie 3 - zmianowym

  • benefity: dodatkowa premia świąteczna, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie

Data publikacji: 2024-04-21