Elektryk, GLIWICE

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryka

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym;
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymiany części maszyn
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach
  • Wykonywanie schematów elektrycznych do maszyn, urządzeń

Szukamy osób które posiadają:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - elektryczne
  • Doświadczenie 1 rok na pokrewnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych
  • Ogólną wiedza z zakresu elektryki przemysłowej
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Możliwość uzyskania premii
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia świąteczna, premia BHP, dofinansowanie do nauki, program rekomendacji pracowników
Data publikacji: 2024-04-27