Frezer obsługa frezarek konwencjonalnych, WŁOSZCZOWA

ZPUE S.A. od 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Wykonywanie elementów na podstawie dostarczonej dokumentacji lub wytycznych;

  • Dobór właściwych parametrów obróbki w zależności od materiału i narzędzi;

  • Obsługa konwencjonalnych maszyn skrawających.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do obróbki skrawaniem, pomiarowymi i kontrolnymi;

  • Umiejętność dobru bieżących parametrów skrawania;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Wykształcenie zawodowe.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Zmianowy system pracy;

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;

  • Wsparcie we wdrożeniu.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. '

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Data publikacji: 2024-04-26